Perşembe, 19 07 2018
Giriş Yap Kayıt

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

Biz Kimiz?

2003 yılında açıldığımızda, aklımızda ileri teknoloji ürünü led tabela üretmek, üstelik birde mikro işlemci kontrollü olcak... Şimdi düşününce o zamanlar bunu hayal bile etmemiştik. Lakin zaman değişti, zamanla birlikte bizde değiştik ve 2 sene süren AR-GE çalışması sonunda ilk büyük boy LED saatimizi ürettik. Bu bizim LED TABELA serüvenimizin mihenk taşı oldu ve ilk led tabelamızı 2005 yılı sonunda Göktuğ Sürücü Kursuna yaptık ve 8 metre boyunda idi. O günden bu günlere yüzlercesini meydan, cadde ve sokaklara yaptık. Bizi seven sevmeyen birçok müşterimiz oldu fakat müşterilerimizle ortak kanaatimiz; müşterilerimizin çok daha fazla farkedildiler, bununla doğru orantılı daha çok kazandılar ve de çok az neredeyse yok gibi elektrik masrafları oldu.

Zamanla ürünlerimiz kalite ve çeşit olarak arttılar, geliştişler, doğal olarak taklitçilerimizde aynı oranda çoğaldılar tam ve eksiksiz olarak ne mikroişlemci yazılımını ne de elektronik devresini yapamasalarda ürünlerimizin birebir aynı görünümünde olan ürünler üretmeye çalışıyorlar. Hem takip ediliyoruz hem de kopyalanıyoruz, bu durum bizim ve müşterilerimiz için bir övünç ve kıvanç kaynağı oldu.

Yerli bir firmayız ve ülkemizde iyi ve yararlı ürünlerin ülkemiz esnaf ve firmaları tarafından üretilmesi için gücümüzün yettiği ölçüde uğraş veriyoruz. Hep şunu istedik "yerli firma, yerli üretim ve yerli ürünler" ürettiğimiz ürünler zor ve uğraştırıcı ve üst seviye bilgi ve tecrübe gerektirmektedir. Bunun bilinciyle kendimizi geliştirmeye ve siz değerli müşterilerimize daha iyi ürünler va daha iyi hizmet sunmak için var gücümüzle çalışmaktayız.

Müşterilerimizle ortak lisan şunu diyoruz, "Hep beraber kazanalım"

İyi çalışmlar ve bol kazançlar dileriz.

Azim Reklam ve Elektronik Sanayi

iletisim

Adres: Oruç Reis Mah. Gazi Cad. No:36/B Esenler İstanbul

Mail:  Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tel: 0212 442 00 30


Mail Bülten Üyeligi

Bültenimize kayıt olarak bizden haberdar olabilirsiniz.
[ ayarları sıfırla ]